Herný monitor Samsung Odyssey G9 (LS49FG910EUXEN) 144 Hz 5120 x 1440
-1%
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: samsung
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:17
Sledujeme od: Apr 11, 2026
Popis produktu
Monitor LED
Samsung Odys sey G9 S49FG910EU 49" DQHD VA 144Hz 1ms Zakrivený herný systém
- diel č. . 1350165
- Obrazovka: 49", VA, 5120 x 1440
- Doba odozvy snímača: 1 ms
- Frekvencia obnovovania obrazu: 144 Hz
- Konektory: HDMI 2.1 x 2, DisplayPort x 1, USB 3.2 x 2, lin audio výstup
kat. Č. 1350165
Ekologiczne podsvietetlenie LED
Užite si bezchybnú ar a presný kontrast detali
Vysoký aj k ws
Multimediálne rozhranie s vysokou rozstupnosťou lc
Tieto chnológie sú Flicker-free (bez blikania obrazu)
Chráňte oči pred škodlivým modrým svetlom
Fotografie
ŠPECIFIČNOSTIK
- Veľkosť ar: 49" / 123 cm
- Format obrazovky: 32:9
- Veľkosť lc: 5120 x 1440
- Obnovovacia frekvencia obrazu: 144 Hz
- Typ snímača: VA
- Typ podsvietenia: LED
- Dotykový displej: nie
- Zakrivená obrazovka: áno
- Statický/dynamický kontrast: 2500 :1
- Jasnosť obrazovky: 350 cd/m2
- Doba odozvy snímača: 1 ms
- Uhol pohľadu vo zvislom / vodorovnom smere: 178 stopni / 178 stopni
- Tieto chnológie HDR (High Dynamic Range): áno
- ertyfikat Vesa DisplayHDR: DisplayHDR 600
Konektory
Informácieacje užiť
- iki: nie
- Kamera: nie
- Mikrofón: nie
- Pilot: nie
- TV tuner: nie
et ar
- ar : čiarne
- Mo mo na stenu: áno / VESA 100x100 mm
- Vymieňajte ary s podstawou (šírka). x wys.x hl. ): 1147 × 568 × 420 mm
- aga: 15,6 kg
- Otočná obrazovka (pivot): nie
- ac uhla natočenia (otočenie): áno
- Regulácia výšky (vzostupne) ac: áno
- ac yl tilt : áno
et efektívnosť
- Energetická trieda SDR: G
- Energetická trieda HDR: G
- Spotreba energie (režim zapnutia): 180 W
- Spotreba mocy (pohotovostný režim): 0,5 W
- Uhlopriečka obrazovky: 49" / 123 cm