Philips Monitor 24E1N5300HE Ips 23.8 palcový Hdmi Dp Usb-c Pivot
Popis produktu
LCD monitor s webovou kamerou Windows Hello 24E1N5300HE/00
Tento monitor Philips je vybavený vstavanou 5 MP webovou kamerou, mikrofónom s potlačením šumu a reproduktormi. Je to ideálne riešenie pre prácu doma a spoluprácu na diaľku. Webová kamera má certifikát Windows Hello. Vybavená pokročilými senzormi pre funkciu rozpoznávania tváre Windows Hello, ktorá umožňuje pohodlné prihlásenie do zariadení so systémom Windows za menej ako 2 sekundy. Fyzický prepínač kamery poskytuje dodatočné súkromie, keď sa nepoužíva. Mikrofón s potlačením okolitého šumu a dva vstavané reproduktory s výkonom 5 W zabezpečujú jasný zvuk počas komunikácie.
- Energetická etiketa: Stiahnuť
- Model: 24E1N5300HE
- Pomer strán obrazu: 16:9
- Uhlopriečka obrazovky: 23.8''
- Typ snímača: TFT IPS
- Povrch matrice: Matný
- Dotyková obrazovka: Nie
- Technológia podsvietenia: LED diódy
- Vertikálna viditeľná oblasť: 296.46 mm
- Vodorovne viditeľná oblasť: 527.04 mm
- Plamka matrice: 0.2745 mm
- Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Doba odozvy: 1 ms
- Jasnosť: 300 cd/m²
- Statický kontrast: 1 000:1
- Dynamický kontrast: Mega Contrast
- Minimálna horizontálna frekvencia: 30 kHz
- Maximálna horizontálna frekvencia: 85 kHz
- Minimálna vertikálna frekvencia: 48 Hz
- Maximálna vertikálna frekvencia: 75 Hz
- Horizontálny uhol pohľadu: 178 °
- Uhol vertikálneho videnia: 178 °
- Počet farieb: 16,7 milióna
- In/O konektory: 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x USB (Type C), 4 x USB 3.0,1 x Audio out
- Bluetooth: Nie
- WiFi: Nie
- Vstavané reproduktory: Áno
- Vstavaný TV tuner: Nie
- Webová kamera: Áno
- Mikrofón: Áno
- Pivot: Áno
- Certifikáty: CB,CE,CU,FCC Class
- GTIN/EAN: 08712581783341
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
24" Led Philips 24E1N5300HE
Dostupnosť: in stock
Počítačový monitor Philips 24E1N5300HE 23,8 palca Fhd Ips Led s kamerou
24" Led Philips 24E1N5300HE 24E1N5300HE/00
Led monitor Philips 24E1N5300HE/00 23.8p Fhd Ips 23,8" 1920 x 1080 px