Monitor 27 palcov Philips 27E1N1100A/00 Full Hd Ips 100Hz 1ms Mprt
-0%
Najnižšia cena
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Volatilita ceny 5d
Značka: philips
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:56
Sledujeme od: Apr 11, 2026
Popis produktu
✔ Philips rad 1000 27E1N1100A/00 LED displej 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Čierna ✔
- Projektor - Kontrastný pomer (typický): 1300:1
- Projektor - Natívny pomer strán: 16:9
- Projektor - Horizontálny skenovací dosah: 30 - 85 kHz
- Projektor - Dosah skenovania (dĺžka): 48 - 60 Hz
- Funkcia - HDCP: Áno
- Funkcia - OSD: Áno
- Funkcia - Podpora funkcie Plug & Play: Áno
- Konštrukcia - Bez ťažkých kovov: Hg (ortuť)
- Konštrukcia - Typ zvýrazňovača: W-LED
- Konštrukcia - Farba: Čierna
- Konštrukcia - LED diódy: Operácia, Stand-by
- Konštrukcia - Kensington Lock: Áno
- Konštrukcia - Typ zásuvky zámku kábla: Kensington
- Výkon - NVIDIA G-SYNC: Nie
- Výkon - Typ AMD FreeSync: FreeSync
- Výkon - Synchronizácia komponentného videa: Separate sync
- Výkon - Technológia eliminujúca blikanie obrazu: Áno
- Výkon - Technológia nízkeho vyžarovania modrého svetla: Áno
- Výkon - AMD FreeSync: Áno
- Výkon - Operačný systém: Mac OS X Windows 11 / 10
- Multimédiá - Vstavaná kamera/fotoaparát: Nie
- Multimédiá - Počet reproduktorov: 2
- Ergonómia - VESA Standard : Áno
- Ergonómia - Rozhranie pre montáž panelu: 100 x 100 mm
- Ergonómia - Rozsah uhla náklonu: -5 - 20 °
- Ergonómia - Počet jazykov OSD: 21
- Multimédiá - Vstavané reproduktory: Áno
- Multimédiá - Výstupný výkon (RMS): 4 W
- Displej - Dĺžka uhlopriečky displeja: 68,6 cm (27")
- Displej - Rozlíšenie: 1920 x 1080 px
- Displej - typ HD: Full HD
- Displej - Technológia displeja: LCD
- Displej - Typ obrazovky: IPS
- Displej - LED podsvietenie: Áno
- Displej - Dotykový displej: Nie
- Displej - Jas displeja (typický): 250 cd/m²
- Displej - Čas odozvy (typický): 4 ms
- Displej - Antireflexný displej: Áno
- Displej - Tvar obrazovky: Plochý
- Displej - Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru: Mega Infinity DCR
- Displej - Maximálna obnovovacia frekvencia: 100 Hz
- Displej - Uhol pohľadu (horizontálny): 178°
- Displej - Uhol pohľadu (vertikálny): 178°
- Displej - Farby displeja: 16.7 milióna farieb
- Displej - Čas odozvy (rýchlosť): 1 ms
- Displej - Veľkosť škvrny: 0,3114 x 0,3114 mm
- Displej - Veľkosť obrazu (horizontálne): 59,8 cm
- Displej - Veľkosť obrázku (vertikálne): 33,6 cm
- Displej - Horizontálna obnovovacia frekvencia: 30 - 115 kHz
- Displej - Vertikálna obnovovacia frekvencia: 48 - 100 Hz
- Displej - Dĺžka uhlopriečky obrazovky (cm): 68,6 cm
- Displej - DDC/CI: Áno
- Displej - Tvrdosť povrchu: 3H
- Displej - RGB farebný priestor: sRGB
- Displej - Hustota pixelov: 81,59 ppi
- Displej - Obrazovka sRGB: Áno
- Displej - Indikátor zahmlenia: 25%
- Výkon - Trieda energetickej účinnosti (SDR): D
- Výkon - Trieda energetickej účinnosti (HDR): Nie je k dispozícii
- Výkon - Spotreba v pohotovostnom režime: 0,5 W
- Výkon - Typ zdroja: Interný
- Výkon - Príkon: 18,8 W
- Výkon - Režim vypnutia: 0,3 W
- Výkon - Vstupné napätie AC: 100 - 240 V
- Výkon - Vstupná frekvencia AC: 50/60 Hz
- Porty a rozhrania - HDMI verzia: 1.4
- Porty a rozhrania - Vstavaný USB hub: Nie
- Porty a rozhrania - HDMI: Áno
- Porty a rozhrania - Audio vstup: Áno
- Porty a rozhrania - HDCP verzia: 1.4
- Porty a rozhrania - Počet portov VGA (D-Sub): 1
- Porty a rozhrania - Počet HDMI portov: 1
- Hmotnosť a rozmery - Šírka zariadenia (so základňou): 617 mm
- Hmotnosť a rozmery - Hĺbka prístroja (so základňou): 211 mm
- Hmotnosť a rozmery - Výška zariadenia (so základňou): 457 mm