Ip Kamera APTI-87C6-27135WP-Z 8 Mpx 4K Uhd 2.7 13.5 mm Motozoom
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 14 hodinami
Sledujeme od: Apr 12, 2026
Popis produktu
APTI-87C6-27135WP-Z
Kamera má rozsiahle funkcie inteligentnej analýzy obrazu
Použitý objektív motozoom s ohniskovou vzdialenosťou 2.7 ... 13.5 mm umožňuje diaľkové nastavenie uhla pohľadu
Štandard:
IP
Rozlíšenie:
3840 x 2160 - 8 Mpx 4K UHD,
2560 x 1440 – 3.7 Mpx,
1920 x 1080 – 1080p,
1280 x 720 – 720p
Prevodník:
1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS
Objektív:
2.7 ... 13.5 mm - Motozoom
Uhol pohľadu:
108 ° ... 30 °
Dosah IR osvetlenia:
40 m
Slot pre pamäťovú kartu:
Metóda kompresie obrazu:
H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
Rýchlosť prenosu hlavného prúdu:
25 snímok za sekundu @ 8 Mpx
Sieťové rozhranie:
10/100 Base-T (RJ-45)
Alarmové vstupy / výstupy:
Audio:
- Vstavaný mikrofón,
- Prenos zvuku po sieti
WEB Server:
Vstavaný
Max. počet užívateľov online:
ONVIF:
24.12
Prístup z mobilného telefónu:
- Port: 80 alebo prístup cez cloud (P2P)
- Android: Bezplatná aplikácia BitVision
- iOS (iPhone): Bezplatná aplikácia BitVision
- vniknutie
- prekročenie čiary
- detekcia blúdenia
- detekcia zhromaždenia ľudí
- klasifikácia ľudí a vozidiel
Vybrané funkcie:
- WDR – 120 dB – Široký rozsah dynamiky osvetlenia
- 3D-DNR – Digitálna redukcia šumu v obraze
- ROI – zlepšenie kvality vybraných častí obrazu
- BLC/HLC – kompenzácia svetla pozadia / silného svetla
- Možnosť zmeny rozlíšenia, kvality a šírky pásma
- ICR – Mechanický infračervený filter
- Mirror – Zrkadlenie obrazu
- Detekcia pohybu
- Zóny súkromia – max. 3
- Prispôsobiteľné: jas, kontrast, sýtosť
- Sharpness – zaostrenie obrysov obrazu
Napájanie:
- PoE (802.3af),
- 12 V DC / 900 mA
Spotreba energie:
≤ 10.8 W
Puzdro:
Compact – kovová
Farba:
Biely
Trieda tesnosti:
IP67
Trieda mechanickej ochrany:
Teplota prevádzky:
-30 °C ... 60 °C
Hmotnosť:
1.055 kg
Rozmery:
89 x 81.1 x 245.1 mm