Samsung ViewFinity S7 S37D700EAU
Popis produktu
Screen Size (Class) 37 Flat / Curved Flat Active Display Size (HxV) (mm) 808.0128 (H) x 454.5072 (V) Screen Curvature N/A Aspect Ratio 16:09 Panel Type VA Brightness (Typical) 350 cd/? Brightness (Min) 280 cd/? Contrast Ratio (Static) 3000:1(Typ) Contrast Ratio (Dynamic) Mega ? DCR HDR(High Dynamic Range) HDR10 HDR10+ N/A Mini LED Local Dimming N/A Resolution 4K (3,840 x 2,160) Response Time (ms) 5ms Viewing Angle (H/V) 178?/178? Color Support Max 1.07B Color Gamut (NTSC) N/A Color Gamut (DCI Coverage) N/A Color Gamut (sRGB Coverage) 100% (Typ) Frame Rate Max 60Hz Eco Saving Plus N/A Energy Saving Solution Yes 0.00 W Off mode N/A Eye Saver Mode Yes Flicker Free Yes Picture-In-Picture Yes Picture-By-Picture Yes Quantum Dot Color N/A Image Size Yes Daisy Chain N/A Windows Certification Windows11 FreeSync No G-Sync No VESA Adaptive-Sync N/A Off Timer Plus Yes Black Equalizer N/A Virtual AIM Point N/A Core Sync N/A Game Bar N/A Gaming Hub N/A Refresh Rate Optimizor N/A Super Arena Gaming UX N/A HDMI-CEC N/A Auto Source Switch Auto Source Switch+ Adaptive Picture Yes Super Ultrawide GameView N/A KVM Switch N/A Smart Type No Operating System N/A Bixby N/A Far-Field Voice Interaction N/A Built-in Voice Assistant N/A TV Plus N/A Universal Guide N/A SmartThings Hub N/A Multi Device Experience N/A My Contents N/A ScreenVitals N/A Multi View N/A Smart Calibration N/A NFT N/A Knox Vault N/A Workspace N/A Wireless Display N/A D-Sub N/A HDCP Version (D-Sub) N/A DVI N/A HDCP Version (DVI) N/A Display Port 1 EA Display Port Version 1.2 HDCP Version (DP) 2.2 Display Port Out N/A Display Port Out Version N/A Mini-Display Port N/A HDCP Version (Mini-DP) N/A HDMI 1 EA HDMI Version 2.0 HDCP Version (HDMI) 2.2 Micro HDMI N/A Micro HDMI Version N/A HDCP Version (Micro HDMI) N/A Audio In N/A Headphone Yes USB Ports N/A USB Hub Version N/A USB-C No USB-C Charging Power N/A USB-B Upstream Port N/A USB-C Upstream Port (ONLY DATA) N/A USB Type-C Downstream Port N/A USB Type-C Downstream Version N/A Thunderbolt Downstream Port (Daisy Chain) N/A Thunderbolt Downstream Port Charging Power N/A HDCP Version (USB-C) N/A Thunderbolt Input N/A Thunderbolt Charging Power N/A Version of Thunderbolt N/A HDCP Version (Thunderbolt) N/A Ethernet (LAN) N/A WiFi N/A Bluetooth N/A Built-in Camera N/A Windows Hello Certification N/A Speaker No Speaker Output N/A Adaptive Sound N/A Temperature 10~40 ? Humidity 10~80, non-condensing % Factory Tunning Yes Gray Balance N/A Uniformity Correction N/A Factory Calibration Report N/A Front Color BLACK Rear Color BLACK Stand Color Black Stand Type SIMPLE HAS(Height Adjustable Stand) N/A Tilt -5.0?(±2.0?)~25.0?(±2.0?) Swivel N/A Pivot N/A Wall Mount 100 x 100 Energy Efficiency Class F Recycled Plastic Over 15 % Power Supply AC 100~240V Power Consumption (Max) 110 W Power Consumption (Typ) 35.4 W Power Consumption (DPMS) 0.50 W Power Consumption (Off Mode) 0.30 W Power Consumption (Yearly) 52 kWh/year Type Internal Power Set Dimension with Stand (WxHxD) 823.9 x 565.0 x 250 mm Set Dimension without Stand (WxHxD) 823.9 x 486.5 x 41.8 mm Package Dimension (WxHxD) 921 x 181 x 604 mm Set Weight with Stand 8.1 kg Set Weight without Stand 5.8 kg Package Weight 11.5 kg Power Cable Length 1.5 m D-Sub Cable N/A DVI Cable N/A HDMI Cable Yes HDMI to DVI Cable N/A HDMI to Micro HDMI Cable N/A DP Cable N/A USB Type-C Cable N/A Install CD N/A USB Type A to B Upstream Cable N/A USB Type-C to Type-A Gender Cable N/A Remote Controller N/A Camera N/A Pogo Gender N/A UL Glare Free N/A Pantone Validated N/A TCO Certified Yes Security Update Period (At least 5 years) N/A
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 08806095970998
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Samsung ViewFinity S7/LS37D700EAUXEN/37"/VA/4K UHD/60Hz/5ms/Black/3R
Dostupnosť: in stock
Led monitor Samsung ViewFinity S7 S70D LS37D700E 37'' 4K Va 60Hz 5ms
Monitor 37 palcov ViewFinity S70D Va 3840x2160 Uhd 16:9 1xHDMI 1xDP 5 ms PinP)
Samsung S70D Led monitor 37" 3840 x 2160 px Va