Asus Tuf Gaming VG27AQML5A 27" Ips 2560x1440 300Hz 0,3ms 300cd Usb-c…
-1%
Najnižšia cena
-1%
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Volatilita ceny 1d
Značka: asus
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:57
Sledujeme od: Apr 12, 2026
Popis produktu
Herný monitor TUF Gaming Series 5 – VG27AQML5A – 27-palcový QHD Fast-IPS panel, 300 Hz, 0,3 ms, kompatibilný s G-SYNC, AMD FreeSync™ Premium, ELMB SYNC, VESA DisplayHDR™ 400, 95 % DCI-P3, DisplayWidget Center, herná umelá inteligencia 27-palcový QHD (2560 x 1440) Fast IPS panel s obnovovacou frekvenciou 300 Hz pre rýchle hranie Technológia ASUS Fast IPS umožňuje odozvu 0,3 ms (min.) pre ostrý herný obraz s vysokou snímkovou frekvenciou FreeSync Premium a kompatibilita s G-Sync poskytujú plynulý herný zážitok bez trhania Technológia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umožňuje ELMB spolu s variabilnou obnovovacou frekvenciou eliminovať duchov a trhanie pre ostrý herný obraz s vysokou snímkovou frekvenciou Technológia High Dynamic Range (HDR) s kompatibilitou s DisplayHDR™ 400 podporuje formát HDR-10 pre vylepšenie jasných a tmavých oblastí oblasti DisplayWidget Center umožňuje jednoduchý prístup k OSD a úpravu nastavení monitora pomocou myši Technológia TUF Gaming A.I s funkciami umelej inteligencie pre vylepšenie herného zážitku používateľov Model TUF Gaming VG27AQML5A Display Panel Size (inch) : 27 Aspect Ratio : 16:9 Display Viewing Area (H x V) : 596.74 x 335.66 mm Display Surface : Anti-Glare Backlight Type : LED Panel Type : Fast IPS Viewing Angle (CR?10, H/V) : 178°/ 178° Pixel Pitch : 0.233mm Resolution : 2560x1440 Color Space (DCI-P3) : 95% Brightness (HDR, Peak) : 400 cd/? Brightness (Typ.) : 300cd/? Contrast Ratio (Typ.) : 1300:1 Display Colors : 1073.7M (10 bit) Response Time : 1ms(GTG), 0.3ms(min.) Refresh Rate (Max) : 300Hz HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10 Flicker-free : Yes Features GameVisual : Yes Color Temp. Selection : Yes(4 modes) GamePlus : Yes HDCP : Yes, 2.2 Extreme Low Motion Blur : Yes ELMB Sync: Yes VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync) GameFast Input technology : Yes Shadow Boost : Yes DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Center Low Blue Light : Yes ASUS Power Sync : Yes A.I. Assistant Technology : AI Visual A.I. Assistant Technology : Dynamic Crosshair A.I. Assistant Technology : Dynamic Shadow Boost Audio Speaker : Yes(2Wx2) I/O Ports DisplayPort 1.4 x 1 (HBR3) HDMI(v2.1) x 2 USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (Service Port) Earphone Jack : Yes Signal Frequency Digital Signal Frequency : HDMI:30~223KHz(H) / 48~300Hz(V) DP: 223~223KHz(H) / 48~300Hz(V) Power Consumption Power Consumption : <33W* Power Saving Mode : <0.5W Power Off Mode : <0.3W Voltage : 100-240V, 50/60Hz Mechanical Design Tilt : Yes (+20° ~ -5°) Swivel : Yes (+20° ~ -20°) Pivot : Yes (+90° ~ -90°) Height Adjustment : 0~130mm VESA Wall Mounting : 100x100mm Kensington Lock : Yes 1/4" Tripod Socket : Yes Dimensions (Esti.) Phys. Dimension (W x H x D) : 61.50 x 53.40 x 21.50 cm (24.21" x 21.02" x 8.46") Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 61.50 x 36.70 x 5.40 cm (24.21" x 14.45" x 2.13") Box Dimension (W x H x D) : 81.80 x 47.50 x 15.80 cm (32.20" x 18.70" x 6.22") Weight (Esti.) Net Weight : 5.8 kg (12.79 lbs) Net Weight without Stand : 3.6 kg (7.94 lbs) Gross Weight : 8.0 kg (17.64 lbs) Accessories (vary by regions) DisplayPort cable Power cord Quick start guide Warranty Card L-shaped Screwdriver Certificate TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 300Hz AMD FreeSync Premium G-SYNC Compatible