Asus Rog/ Strix XG27ACMS/ 27"/ Ips/ Qhd/ 320Hz/ 1ms/ Čierna/ 3R 90LM0BE0…
-7%
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Volatilita ceny 2d
Značka: asus
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 12 hodinami
Sledujeme od: Apr 12, 2026
Popis produktu
LED ASUS XG27ACMS Displej: Velikost panelu (palce): 27 Poměr stran: 16:9 Barevný prostor (DCI-P3): 94 % Barevný prostor (sRGB): 130 % Typ panelu: Fast IPS Skutečné rozlišení: 2560 × 1440 Zobrazovací plocha (V × Š): 595,96 × 335,32 mm Povrch displeje: Anti-Glare (matný) Rozteč pixelů: 0,233 mm Jas (typický): 350 cd/? Jas (HDR, špičkový): 500 cd/? Kontrastní poměr (typický): 1000:1 Pozorovací úhel (CR?10): 178° / 178° Odezva: 1 ms (GTG), min. 0,3 ms Počet barev: 1,0737 miliardy (10 bit) Flicker-free: Ano Podpora HDR (High Dynamic Range): HDR10 Obnovovací frekvence (max): 320 Hz Vlastnosti: GamePlus: Ano Game Visual: Ano VRR technologie: Ano (Adaptive-Sync) Extreme Low Motion Blur: Ano DisplayWidget: Ano (DisplayWidget Center) GameFast Input technologie: Ano Shadow Boost: Ano ELMB Sync: Ano Řízení poměru stran (Aspect Control): Ano A.I. asistent – AI Visual: Ano A.I. asistent – Dynamický zaměřovač (Dynamic Crosshair): Ano A.I. asistent – Dynamické zesílení stínů (Dynamic Shadow Boost): Ano I/O porty: DisplayPort 1.4: 1× HDMI (v2.1): 1× USB-C: 1× (DP Alt Mode) Sluchátkový jack: Ano USB-C Power Delivery: 15 W Mechanický design: 1/4" stativový závit: Ano Náklon (Tilt): Ano (+20° ~ -5°) Otočení (Swivel): Ano (+45° ~ -45°) Pivot (otočení na výšku): Ano (+90° ~ -90°) Nastavení výšky: 0 ~ 120 mm VESA uchycení na zeď: 100 × 100 mm Kensington zámek: Ano na oficiální web: