Modul EXP-LIGHT16-RN 16 reléových výstupov, ovládač osvetlenia
Popis produktu
Popis produktu
Modul EXP-LIGHT16-RN slúži na ovládanie osvetlenia v budovách, jeden modul má šestnásť riadiacich výstupov. Vďaka použitiu vysokokvalitných relé s kontaktmi so zvýšenou pevnosťou je vhodný na ovládanie bežných žiaroviek a žiariviek, ako aj LED osvetlenia. Ovládač môže pracovať autonómne alebo ako súčasť systému kontrolovaného ústredňou NeoGSM-IP-64 . V prípade systémovej prevádzky je možné spájať ovládacie výstupy do skupín alebo ovládať ich pomocou lokálnych vstupov rôznymi výstupmi. Regulátor EXP-LIGHT16-RN možno použiť aj na ovládanie akéhokoľvek zariadenia ovládaného zapnutím napájania 230 V AC.
Najdôležitejšie vlastnosti:
✅ Káblový ovládač osvetlenia,
✅ Možnosť ovládania akéhokoľvek typu osvetlenia napájaného zo siete 230 VAC (žiarivky, žiarovky, LED lampy atď. ),
✅ 16 výstupov,
✅ 16 miestnych ovládacích vstupov,
✅ Možnosť autonómnej práce,
✅ Systémová práca (pod kontrolou ústredne NeoGSMIP-64),
✅ lokálne ovládacie prvky (autonómna a systémová práca),
✅ Možnosť konfigurácie výstupu ako mono alebo bistabilný aj pri lokálnom ovládaní (systémová práca).
✅ Možnosť ovládania výstupu z niekoľkých lokálnych vstupov (systémová práca),
✅ Možnosť ovládania z jedného lokálneho vstupu niekoľkými výstupmi (systémová práca),
✅ Diaľkové ovládanie (piloty, mobilná aplikácia, dotykové panely – systémová práca),
✅ Kompatibilita s NeoGSM-IP-64,
✅ Možnosť integrácie s inými systémami prostredníctvom lokálnych vstupov,
✅ Vysokokvalitné relé s pohodlnou montážou uľahčujúcou výmenu,
✅ Montáž na DIN lištu (šírka 12 štandardných modulov),
Technické údaje:
- Typ Ovládač osvetlenia
- Zaťažiteľnosť výstupov max. 6 A
- Sklenené poistky , okamžité 10 A
- Komunikácia s centrálou Zbernica RopamNET
- Montáž DIN lišta
- Napájanie 230 V AC (12 V DC zo systémovej zbernice)
- Spotreba prúdu max. 11 mA @ 230 V AC, max. 70 mA @ 12 V DC
- Rozmery 212 x 90 x 58 mm
- Hmotnosť 0.45 kg
- Puzdro D12M šírka 12 štandardných modulov
Reléové výstupy
Možnosť ovládania žiaroviek, žiariviek a LED osvetlenia
Ovládač EXP-LIGHT16-RN má 16 reléových výstupov. Vďaka použitiu vysokokvalitných relé s kontaktmi so zvýšenou pevnosťou ho možno použiť na ovládanie akéhokoľvek typu osvetlenia (napájaného zo siete 230 V AC). Môžete ho napríklad použiť na ovládanie štandardných žiaroviek, žiariviek alebo LED svietidiel. Ovládač je možné použiť aj na ovládanie iného zariadenia, ktoré sa aktivuje podaním napätia 230 V AC.
Systémová práca
Manuálne, automatické alebo diaľkové ovládanie
⏩ Lokálne ovládacie tlačidlá
⏩ Panel série TPR
⏩ Mobilné zariadenie s aplikáciou RopamNeo, SMS, CLIP alebo kódmi DTMF
⏩ Pilota naprogramovaného do systému
⏩ Alarmová ústredňa (ovládanie pomocou stavov ústredne – ozbrojená, odzbrojená, alarm atď. )
⏩ Možnosť konfigurácie pre lokálne vstupy rôznych štýlov pre krátke (< 1 s) a dlhé stlačenie (> 1 s)
⏩ Možnosť konfigurácie výstupu ako monostabilného alebo bistabilného
Komunikácia s ústredňou NeoGSM-IP-64 je realizovaná pomocou zbernice RopamNET.
Autonómna práca
Centrum ovládania osvetlenia na jednom mieste
Kód výrobcu: EXP-LIGHT16-RN
Špecifikácie
- Stav: new
- GTIN/EAN: 05903317818236
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
EXP-LIGHT16-RN Ropam Ovládač Osvetlenia Nový
Dostupnosť: in stock
Ovládač Osvetlenia Ropam EXP-LIGHT16-RN 16 Výstupov