Monitor Philips 27" 27E2N1100L/00 Va Fhd 100Hz Vga Hdmi
-2%
Najnižšia cena
-2%
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: philips
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:48
Sledujeme od: Apr 20, 2026
Popis produktu
Monitor PHILIPS 27E2N1100L 27" 1920x1080px 100Hz 1 ms [MPRT]
- Obrazovka: 27", 1920 x 1080px, VA
- Typ snímača: VA
- Pomer strán obrazovky: 16:9
- Obnovovacia frekvencia obrazu [Hz]: 100
- Čas odozvy snímača [ms]: 1 [MPRT], 4 [GTG]
- Jasnosť obrazovky [cd/m2]: 250
- Konektory: DC-in (vstup napájania) – 1 szt. HDMI 1.4 – 1 ks , VGA - 1 zt .
- Index: 2059706
Monitor PHILIPS 27E2N1100L 27" Full HD (1920x1080) ponúka plynulý obraz vďaka obnovovacej frekvencii 100 Hz , dobe odozvy 1 ms (MPRT) a týmto chnológiám Adaptive-Sync . Je vybavený snímačom VA so širokými pozorovacími uhlami a režimami LowBlue a Flicker-Free na ochranu zraku. Ideálne pre acy, zábavu a hranie.
- Použitie: Do domácnosti i kancelárie
- Typ obrazovky: Plochý
- Uhlopriečka obrazovky [palce]: 27
- Uhlopriečka obrazovky [cm]: 68.6
- Povrchová úprava matrice: Matný
- Podsvietenie obrazovky: W-LED
- Typ snímača: VA
- Rozdielyskobrazenie obrazovky: 1920 x 1080
- Pomer strán obrazovky: 16:9
- Reprodukcia priestoru barw: Žiadne údaje
- Počet et farieb: 16.7 milióna
- HDR: Nie
- Vstavaný kalibrátor: Nie
- Technológia synchronizácieacji: Adaptive-Sync
- Technológia ochrany očí: Filter modrého svetla, Red pre potlačenie blikania (Flicker free)
- Veľkosť škvrny: 0.3114 x 0.3114 mm
- Dynamický kontrast: Mega ∞ DCR
- Statický kontrast: 4000:1
- Vertikálny uhol pohľadu: 178 stopni
- Horizontálny pozorovací uhol: 178 stopni
- Otočná obrazovka (pivot): Nie
- Rozsah otáčania (pivot): Nevzťahuje sa
- ac yl Tilt : Áno
- Rozsah ac yl Tilt 20° (dozadu/hore), 5° (dozadu/hore)
- ac uhla natočenia (Swivel): Nie
- Rozsah regulácie otáčaniaac (Swivel): Nevzťahuje sa
- Výškové ac : Nie
- Rozsah regulácie výškyac: Nevzťahuje sa
- Mo ušetritaw na stene: Áno
- Standard VESA [mm]: 100 x 100
- Hlasitéki: Nie
- Moc hlasníkov: Nevzťahuje sa
- Mo nitor: Nie
- TV tuner: Nie
- Typ napájania: DC-in (vstupné napájanie)
- Vstavaná batéria: Nie je k dispozícii
- Nová et trieda: D
- Spotreba energie SDR [kWh/1000h]: 16
- Spotreba energie HDR [kWh/1000h]: Nevzťahuje sa
- Spotreba modc zas pracy: 17.6 W
- Spotreba modc spočívajúca vnk: 0.3 W (vypnuté), 0.5 W (v pohotovostnom režime)