Lg 27G411A-B 27 " Ips Fhd 16:9 144 Hz 5 ms 1920 x 1080 pixelov
-1%
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: lg
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:39
Sledujeme od: Apr 23, 2026
Popis produktu
LG
Technické detaily:
Výrobca – LG
- Package features / Gross depth (mm): 430.00 mm
- Package features / Gross height (mm): 142.00 mm
- Package features / Gross width (mm): 691.00 mm
- Package features / Packing quantity: 1.00 ks
- Package features / Paper/Pasteboard: 1200.00 g
- Package features / Plastic (No PET): 300.00 g
- Package features / Tare weight (kg): 1.50 kg
- Package features / Volume (m3): 0.04 m³
- Package features / Embeeded battery: No
- Package features / WEEE tax: CL109:2:2017-04-01
- Package features / Palette Qty: 20 ks
- Technical details / Gross weight: 5.31 kg
- Technical details / Net weight: 3.81 kg
- Technical details / Výrobca: LG
- Technical details / Connectivity: HDMI, DisplayPort, Headphone out
- Technical details / Rozmery so stojanom: 61.15 x 45.24 x 22 cm
- Technical details / Produktový produkt: 27G411A-B
- Technical details / USB-C: No
- Technical details / Napájanie USB-C: N/A
- Ergonómia / Regulácia sklonu: Áno
- Ergonómia / Štandard VESA: Áno
- Ergonómia / Upevnenie v súlade s normou VESA: 100 x 100 mm
- Ergonómia / Os otáčania: No
- Ergonómia / Rozsah nastavenia výšky: No
- Ergonómia / Otočné: No
- Displej / Kontrastný pomer (typický): 1500:1
- Displej / Typ obrazovky: IPS
- Displej / Jasnosť: 250 cd/m²
- Displej / Čas odozvy (typický): 5 ms
- Displej / Uhol pohľadu (vertikálny): 178 °
- Displej / Maximálna obnovovacia frekvencia: 144 Hz
- Displej / Farby displeja: 16.7 M
- Displej / Uhol pohľadu (horizontálny): 178 °
- Displej / Formát obrazu: 16:9
- Displej / Dĺžka uhlopriečky obrazovky (v palcoch): 27 "