Ovládač Napájací zdroj Miboxer WP5-P150V24 5w1 230V 24VDC 6,25A Led pásik WiFI
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 3d
Značka: miboxer
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 6 hodinami
Sledujeme od: Apr 25, 2026
Popis produktu
MiBoxer WP5-P150V24 Napájací zdroj LED 150 W
5v1 (WiFi + 2.4G) IP67
Napájací zdroj MiBoxer WP5-P150V24 je moderným a všestranným riešením pre LED systémy. Zariadenie s výkonom 150 W kombinuje až 5 funkcií v 1. Vďaka tomu poskytuje úplnú flexibilitu pri integrácii s rôznymi osvetľovacími systémami.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Výkon: 150 W
- Výstupné napätie: 24 V DC
- 3 spôsoby ovládania: WiFi, 2.4G RF, Push-Dim
- Funkcia 5v1 – podpora režimov: RGB, RGBW, WW, CCT, CW
- Spolupráca so systémom MiBoxer/Mi-Light 2.4G
- Trieda tesnosti: IP67 odolnosť voči prachu a vlhkosti
- Dosah ovládania RF: až 30 m
- Vysoká spoľahlivosť a stabilita práce
Technická špecifikácia:
- Model: WP5-P150V24
- Výkon: 150 W
- Vstupné napätie: 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
- Výstupné napätie: 24 V DC
- Maximálny výstupný prúd: 6,25 A
- Stupeň ochrany: IP67
- Teplota prevádzky: -20°C až 50°C