Kanálový ventilátor Vents VKM150EC 150 mm
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: vents
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 17:36:35
Sledujeme od: Apr 25, 2026
Popis produktu
Kanálový ventilátor Vents Group VKM150EC 150 mm
Vlastnosti:
- Priemer kanála: 150 [mm]
- Napätie: 1~230 [V]
- Výkon: 107 [W]
- Spotreba prúdu: 0,89 [A]
- Výkon: 700 [m3/h]
- Otáčky: 3060 [rpm]
- Úroveň akustického tlaku: 48 [dB(A)/3 m]
- Teplota prevádzky: od -25 do +60 [st C]
- Energetická trieda: B
Použitie
Konštrukcia
Kryt ventilátora je vyrobený z práškovo lakovanej ocele. Má hermetickú pripojovaciu skrinku.
Motor
Regulácia rýchlosti
Zapnutie ventilátora a ovládanie jeho výkonu sa vykonáva pomocou externého riadiaceho signálu 0-10 V (napríklad pomocou regulátora pre motory EC). Pri zmene hodnoty riadiaceho parametra EC motor mení rýchlosť otáčania a prispôsobuje ju požiadavkám systému. Regulácia je možná v sieťach s frekvenciou 50 Hz aj 60 Hz. Je možné centrálne ovládať ventilátory v rámci integrovanej siete pomocou vhodného softvéru.