Led značkovač žiaroviek pre Bmw E90/E91 Xenon Canbus 5600K AMiO NS-E90-20W-C
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: nssc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:43:10
Sledujeme od: Apr 25, 2026
Popis produktu
✅ LED značkovače krúžkov (Angel Eyes) 20W – BMW E90/E91 xenón 2005 – 2008 (Pre LCI) | 5600K | CANBUS bez chýb OBC
- Prispôsobenie : BMW E90/E91 xenón 2005 – 2008 (Pre LCI)
- Žiadne chyby počítača : CANBUS , žiadne chyby OBC
- Vysoká svietivosť : 340 lm (použité diódy SMD High Power )
- Farba svetla : 5600K – čistá biela
- Bez rušenia : neruší rádio
- Sada obsahuje : 2x LED značkovač + 2x montážny kábel + estetické balenie
- OEM číslo : 63117161444
✅ Najdôležitejšie výhody
- Žiadne chyby OBC – nezobrazuje chyby počítača , čo eliminuje problémy typické pre náhrady.
- Jasné, moderné svetlo 5600K – čistá biela , ktorá zlepšuje vzhľad krúžkov/markerov a viditeľnosť .
- Vysoká svetelná účinnosť 340 lm pri nízkom príkone 5,28 W – lepší efekt bez nadmerného zaťaženia inštalácie.
- Vstavaný chladič a termálna kontrola – ochrana pred prehriatím a predčasným vypálením diód .
- Nerušia rádio – neexistujú žiadne nepríjemné rušenia počas jazdy.
✅ Technické údaje
- Použitie: BMW E90/E91 (sedan/kombi) s xenónom, ročníky 2005 – 2008 (Pre LCI)
- Číslo OEM (referencia): 63117161444
- Svetelný tok: 340 lm
- Príkon: 5,28 W
- Spotreba prúdu: 440 mA
- Farba svetla: 5600 K (biela)
- Typ diód: SMD High Power / SuperCREE®
- Teplota prevádzky: cca. 50°C