Monitor Asus 27" Tuf Gaming VG27WQ3B Fast Va Qhd 180Hz 2xHDMI Dp
-3%
Najnižšia cena
-3%
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: asus
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 7 hodinami
Sledujeme od: Apr 25, 2026
Popis produktu
Monitor ASUS TUF Gaming VG27WQ3B 27" 2560x1440px 180Hz 1 ms [GTG] Curved
- Obrazovka: 27", 2560 x 1440px, VA
- Typ snímača: VA
- Pomer strán obrazovky: 16:9
- Obnovovacia frekvencia obrazu [Hz]: 180
- Čas odozvy snímača [ms]: 1 [GTG]
- Jasnosť obrazovky [cd/m2]: 300
- Index: 2068488
Monitor ASUS TUF Gaming VG27WQ3B je 27-palcový displej s rozlíšením 2560 x 1440 px, navrhnutý s ohľadom na hráča. Vďaka zakrivenému snímaču (1500R) a obnovovacej frekvencii 180 Hz zaisťuje plynulosť a imerziu v hrách. Doba odozvy 1 ms (GTG) minimalizuje oneskorenie. Monitor ponúka aj široké pozorovacie uhly a živé farby, čo z neho robí ideálnu voľbu pre hry a multimédiá.
- Použitie: Pre hráčov
- Typ obrazovky: Zakrivená
- Uhlopriečka obrazovky [palce]: 27
- Uhlopriečka obrazovky [cm]: 69
- Povrchová úprava matrice: Matný
- Podsvietenie obrazovky: LED
- Typ snímača: VA
- Rozlíšenie obrazovky: 2560 x 1440
- Pomer strán obrazovky: 16:9
- Reprodukcia farebného priestoru: DCI-P3: 90%, sRGB: 125%
- Počet zobrazených farieb: 16.7 miliónov
- HDR: HDR10
- Vstavaný kalibrátor: Nie
- Technológia synchronizácie: Adaptive-Sync, FreeSync™
- Technológia ochrany očí: Redukcia blikania (Flicker free), Redukcia modrého svetla
- Veľkosť škvrny: 0.233 x 0.233 mm
- Dynamický kontrast: Žiadne údaje
- Statický kontrast: 5000:1
- Vertikálny uhol pohľadu: 178 stupňov
- Horizontálny uhol pohľadu: 178 stupňov
- Otočná obrazovka (pivot): Nie
- Rozsah otáčania (pivot): Nevzťahuje sa
- Nastavenie uhla náklonu (Tilt): Áno
- Rozsah nastavenia sklonu (Tilt): 23° (dozadu/hore), 5° (vpred/dole)
- Nastavenie uhla otáčania (Swivel): Nie
- Rozsah regulácie otáčania (Swivel): Nevzťahuje sa
- Nastavenie výšky: Nie
- Rozsah nastavenia výšky: Nevzťahuje sa
- Možnosť zavesenia na stenu: Áno
- Standard VESA [mm]: 100 x 100
- Reproduktory: Áno
- Výkon reproduktorov: 2 x 2 W
- Monitor monitor: Áno
- TV tuner: Nie
- Monitor: Nie
- Typ napájania: Nie je použiteľné
- Vstavaná batéria: Nie je k dispozícii
- Nová energetická trieda: E
- Spotreba energie SDR [kWh/1000h]: 21
- Spotreba energie HDR [kWh/1000h]: 45
- Spotreba energie počas prevádzky: 21 W
- Spotreba energie pri odpočinku: 0.3 W (vypnuté)