Asus Monitor 27 palcový XG27ACMES-W Rog Ips Qhd Hdmi Usb Dp
Popis produktu
ASUS ROG Strix XG27ACMES-W Displej: Panelová uhlopriečka (palce): 27 Pomer strán: 16:9 Viditeľná plocha (Š x V): 596,74 × 335,66mm Povrch displeja: Anti-Glare (antireflexný) Typ podsvietenia: LED Typ panela: Fast IPS Pozorovacie uhly (CR>=10, H/V): 178°/178° Pixel Pitch: 0,233mm Rozlíšenie: 2560×1440 Farebný priestor (sRGB): 133% Farebný priestor (DCI-P3): 97% Jas (HDR peak): 400cd/m2 Typický jas: 350cd/m2 Typický kontrastný pomer: 1300:1 Počet zobraziteľných farieb: 1073,7M
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 04711636140485
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Asus Rog Strix XG27ACMES-W 27" Ips 2560x1440 255Hz 0,3ms 350cd Usb-c Hdmi…