Automatická nabíjačka batérií Gab 12V-15A-BOOST
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: güde
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:44:16
Sledujeme od: Apr 26, 2026
Popis produktu
Güde
Invertorová technológia pre efektívne využitie energie. Procesorom riadená technológia inteligentného nabíjania, šesťstupňový proces nabíjania šetriaci batériu. Pre všetky bežné 12 V batérie. Funkcia BOOST 15 A-300 sekúnd na pomoc pri štartovaní. Možnosť priameho nabíjania batérie pripojenej vo vozidle. Automatické vypnutie nabíjania / prechod do režimu udržiavacieho nabíjania. Regulácia teploty počas nabíjania, ochrana proti prepólovaniu a skratu, LED displej, plne izolované svorky batérie. Pripojenie zapaľovača cigariet 12 V. Vhodné pre batérie PB - olovená batéria (aj MF), GEL - gélová batéria, AGM - prietoková batéria (štart-stop automat.), WET - mokrá batéria.
Sieťové pripojenie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Výstupné napätie: 12 V
Napájanie: 320 W
Efektívny nabíjací prúd: 2 / 6 / 10 / 15 A
Kapacita batérie: 2 - 400 Ah
Rozmery (ŠxHxV): 218 x 147 x 222 mm
Hmotnosť netto/brutto: 1,5 kg/1,75 kg
- Napájanie: 230 V/50 Hz
- Výška: 22 cm
- Šírka: 14 cm
- Dĺžka: 20 cm
- Hmotnosť: 1,75 kg
Invertorová technológia pre efektívne využitie energie. Procesorom riadená technológia inteligentného nabíjania, šesťstupňový proces nabíjania šetriaci batériu. Pre všetky bežné 12 V batérie. Funkcia BOOST 15 A-300 sekúnd na pomoc pri štartovaní.