Oled Monitor Asus XG34WCDG 34" 3440 x 1440 px Oled
-2%
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: asus
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:11
Sledujeme od: Apr 27, 2026
Popis produktu
ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG Displej: Panelová veľkosť (palce) : 34 Zakrivenie : 1800R Pomer strán : 21:9 Farebný priestor (DCI-P3): 99,3 % Typ panela : QD-OLED Skutočné rozlíšenie : 3440 × 1440 Zobrazovacia plocha (Š × V) : 800,06 × 337,06 mm Povrch displeja : Anti-Reflection Rozstup pixelov : 0,232 mm Jas (Typ.) : 250 cd/m2 Jas (HDR, Peak): 1 000 cd/m2 Kontrastný pomer (Typ.) : 1 500 000:1 Pozorovací uhol (CR?10): 178 ° / 178 ° Čas odozvy: 0,03 ms (GTG) Počet zobraziteľnýc