Inteligentná nabíjačka 10A Noco GENIUS10
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 3d
Značka: noco
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:44:54
Sledujeme od: Apr 29, 2026
Popis produktu
GENIUS10 je 10-ampérová, plne automatická inteligentná nabíjačka, nabíjačka 6 V a 12 V, zariadenie na udržiavanie nabíjania a odstraňovač batérie s teplotnou kompenzáciou. Objavte inovatívnu GENIUS10 – podobnú modelu G750, ale s väčším potenciálom. Je o 35% menší a poskytuje o 35% viac výkonu. Okrem toho je jednoduchší a jednoduchší na používanie ako kedykoľvek predtým.Navrhnutý pre automobilové, námorné a hlboko cyklické akumulátory s napätím 6 V a 12 V, vrátane zaplavených olovených akumulátorov typu želé, AGM a bezúdržbových akumulátorov, ako aj lítium-iónových akumulátorov.Vďaka zabudovanému snímaču teploty, ktorý monitoruje okolie, sa nabíjanie automaticky upravuje. To eliminuje riziko nadmerného nabíjania pri vysokých teplotách a podbitia v chladných podmienkach,zabezpečuje optimálnu prevádzku batérie za každého počasia. Nabíja vybité batérie s napätím až 1 V. Alternatívne,využite novú funkciu Force, ktorá umožňuje manuálne spustenie procesu nabíjania kompletne vybitých batérií,dokonca aj tých s nulovým napätím.Jednoduchá konfigurácia a obsluha – vložte zástrčku, pripojte ju k batérii,Vyberte režim nabíjania a začnite nabíjanie. Je to plne automatická, bezproblémová nabíjačka na použitie počas celého roka.Automaticky detekuje síru akumulátora a delamináciu kyseliny, aby sa obnovila stratená výkonnosť akumulátora s cieľom dosiahnuť lepšie naštartovanie motora a predĺženie životnosti.Nabíja a udržuje prúd v motocykloch, kosačkách, štvorkolkách, traktoroch, nákladných automobiloch, SUV, lodiach, klasických autách a iných vozidlách.
Najdôležitejšie výhody
- 10A nabíjací výkon pre akumulátory 6 V a 12 V
- Kompaktný veľkosť – o 35% menšia, o 35% viac výkonu.