Micra Evoque EC - Výmenný Easy Click kožený remienok na hodinky MORELLATO A01X5200875134CR14
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:12
Popis produktu
Univerzálny kožený remienok na hodinky od talianskej firmy MORELLATO má šírku 14 mm, matnú tmavo hnedú farbu a striebornú pracku. Špeciálne Easy Click barety (osky), ktoré sú súčasťou remienka, umožňujú jednoduchú a rýchlu výmenu remienka. Hrúbka remienka je od 2,5 do 4 mm. ROZMERY A = 14 mm B = 75 mm C = 90 mm D = 80 mm E = 106 mm F = 12 mm