Kožený remienok na hodinky s podložkou ADANITO 106AR01W22
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: adanito
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:12
Sledujeme od: May 1, 2026
Možnosti dopravy
Popis produktu
Univerzálny kožený remienok na hodinky s podložkou má šírku 22 mm, čiernu farbu a striebornú pracku. Remienok je prešitý čiernou niťou. Rozmer podložky je 138 x 42 mm. Dĺžka časti remienka s prackou je 90 mm a dĺžka časti s dierkami je 125 mm. Hrúbka remienka je 2,5 mm a je vyrobený na Slovensku.