Kožený remienok na hodinky ADANITO 103AR01W28
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: adanito
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:12
Sledujeme od: May 1, 2026
Možnosti dopravy
Popis produktu
Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 28 mm, čiernu farbu a striebornú pracku. Tvar pracky sa môže od fotografie odlišovať. Remienok je prešitý čiernou niťou. Hrúbka remienka je 3 mm a je vyrobený na Slovensku. ROZMERY A = 28 mm B = 83 mm C = 90 mm D = 90 mm E = 115 mm F = 26 mm