Predĺžený kožený remienok na hodinky DILOY P206EL.16.3
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: diloy
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:12
Sledujeme od: May 1, 2026
Možnosti dopravy
Popis produktu
Predĺžený univerzálny kožený remienok ESSENTIAL na hodinky od španielskej firmy DILOY má šírku 16 mm, svetlo hnedú farbu a striebornú pracku. Remienok je prešitý béžovou niťou, vrchná časť je z hovädzej kože vo vzore bizóna a podšívka je z mikrovlákna. Súčasťou remienka je pre kontrolu vzorka kože, z ktorej je vyrobený. Hrúbka remienka je od 2 do 4 mm. ROZMERY A = 16 mm B = 90 mm C = 110 mm D = 96 mm E = 133 mm F = 16 mm