Kožený remienok na hodinky ADANITO 103AR09W18
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:12
Popis produktu
Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 18 mm, bielu farbu a striebornú pracku. Tvar pracky sa môže od fotografie odlišovať. Remienok je prešitý bielou niťou. Hrúbka remienka je 3 mm a je vyrobený na Slovensku. ROZMERY A = 18 mm B = 85 mm C = 89 mm D = 93 mm E = 115 mm F = 16 mm