Kožený remienok na hodinky ADANITO 103AR14W30
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:12
Popis produktu
Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 30 mm, ružovú farbu a striebornú pracku. Tvar pracky sa môže od fotografie odlišovať. Remienok je prešitý ružovou niťou. Hrúbka remienka je 3 mm a je vyrobený na Slovensku. ROZMERY A = 30 mm B = 83 mm C = 88 mm D = 90 mm E = 115 mm F = 28 mm