Samba - Kožený remienok na hodinky MORELLATO A01X2704656032CR18
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:12
Popis produktu
Univerzálny kožený remienok na hodinky od talianskej firmy MORELLATO má šírku 18 mm, tmavo hnedú farbu a striebornú pracku. Remienok je prešitý hnedou niťou. Hrúbka remienka je od 2 do 4,5 mm. ROZMERY A = 18 mm B = 86 mm C = 98 mm D = 92 mm E = 120 mm F = 16 mm