Rally - Vodeodolný kožený remienok na hodinky 18 mm biely MORELLATO A01X5272C91117CR18
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:13
Popis produktu
Univerzálny kožený remienok na hodinky od talianskej firmy MORELLATO je vodeodolný. Hrúbka remienka je od 2,5 do 4,5 mm. ROZMERY A = 18 mm B = 82 mm C = 96 mm D = 89 mm E = 120 mm F = 16 mm