Simple - Kožený remienok na hodinky 18 mm hnedý MORELLATO A01X5188C23041CR18
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: morellato
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:13
Sledujeme od: May 1, 2026
Možnosti dopravy
Popis produktu
Univerzálny kožený remienok na hodinky od talianskej firmy MORELLATO má špeciálne Easy Click barety (osky), ktoré sú súčasťou remienka, umožňujú jednoduchú a rýchlu výmenu remienka. Hrúbka remienka je od 2,5 do 3 mm. ROZMERY A = 18 mm B = 81 mm C = 95 mm D = 87 mm E = 120 mm F = 16 mm