Trend - Koženkový Vegan remienok na hodinky 18 mm strieborný MORELLATO A01D5050C47012CR18
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: morellato
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:13
Sledujeme od: May 1, 2026
Možnosti dopravy
Popis produktu
Univerzálny koženkový remienok na hodinky od talianskej firmy MORELLATO je vyrobený zo syntetického materiálu a je vhodný pre vegánov. Remienok má špeciálne Easy Click barety (osky), ktoré sú súčasťou remienka, umožňujú jednoduchú a rýchlu výmenu remienka. Hrúbka remienka je od 2 do 4,5 mm. ROZMERY A = 18 mm B = 81 mm C = 84 mm D = 87 mm E = 105 mm F = 16 mm