Kožený remienok na hodinky ADANITO 103AR07W28
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:13
Popis produktu
Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 28 mm, šedú farbu a striebornú pracku. Tvar pracky sa môže od fotografie odlišovať. Remienok je prešitý šedou niťou. Hrúbka remienka je 3 mm a je vyrobený na Slovensku. ROZMERY A = 28 mm B = 83 mm C = 89 mm D = 90 mm E = 115 mm F = 26 mm