Larice - Koženkový Vegan remienok na hodinky 18 mm čierny MORELLATO A01U3936A70019CR18
Popis produktu
Univerzálny koženkový remienok na hodinky od talianskej firmy MORELLATO je vyrobený zo syntetického materiálu a je vhodný pre vegánov. Jeho textúra je podobná koži aligátora. Hrúbka remienka je od 2 do 4 mm. ROZMERY A = 18 mm B = 85 mm C = 97 mm D = 91 mm E = 120 mm F = 16 mm