Grafic - Predĺžený kožený remienok na hodinky 18 mm hnedý MORELLATO A01K0969087034CR18
Popis produktu
Univerzálny kožený remienok na hodinky od talianskej firmy MORELLATO má predĺženú dĺžku. Hrúbka remienka je od 2 do 3,5 mm. ROZMERY A = 18 mm B = 91 mm C = 108 mm D = 97 mm E = 130 mm F = 16 mm