Riding - Vodeodolný remienok na hodinky 18 mm žltý MORELLATO A01X4749797098CR18
Popis produktu
Univerzálny vodeodolný remienok na hodinky od talianskej firmy MORELLATO je vyrobený zo syntetického materiálu. Jeho textúra je podobná koži aligátora. Hrúbka remienka je od 2,5 do 5,5 mm. ROZMERY A = 18 mm B = 86 mm C = 97 mm D = 93 mm E = 120 mm F = 16 mm