Riding - Vodeodolný remienok na hodinky 20 mm červený MORELLATO A01X4749797083CR20
Popis produktu
Univerzálny vodeodolný remienok na hodinky od talianskej firmy MORELLATO je vyrobený zo syntetického materiálu. Jeho textúra je podobná koži aligátora. Hrúbka remienka je od 2,5 do 5,5 mm. ROZMERY A = 20 mm B = 87 mm C = 95 mm D = 94 mm E = 120 mm F = 18 mm