Predĺžený silikónový remienok na hodinky DILOY SBR03L.22.5
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: diloy
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:13
Sledujeme od: May 1, 2026
Možnosti dopravy
Popis produktu
Univerzálny predĺžený silikónový remienok FASHION na hodinky od španielskej firmy DILOY má šírku 22 mm, tmavo modrú farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 2,5 do 4 mm. ROZMERY A = 22 mm B = 94 mm C = 112 mm D = 102 mm E = 143 mm F = 20 mm