Koženkový remienok na hodinky 525R05Y12
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: condor
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:13
Sledujeme od: May 1, 2026
Možnosti dopravy
Popis produktu
Univerzálny remienok na hodinky z recyklovanej kože od anglickej firmy CONDOR má šírku 12 mm, tmavo modrú farbu a zlatú pracku. Remienok je prešitý modrou niťou. Hrúbka remienka je 2,5 mm. ROZMERY A = 12 mm B = 73 mm C = 82 mm D = 78 mm E = 105 mm F = 10 mm