Predĺžený kožený remienok na hodinky DILOY 304EL.02.18
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: diloy
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:13
Sledujeme od: May 1, 2026
Možnosti dopravy
Popis produktu
Predĺžený univerzálny kožený remienok ESSENTIAL na hodinky od španielskej firmy DILOY má šírku 18 mm, tmavo hnedú farbu a striebornú pracku. Remienok je prešitý hnedou niťou, vrchná časť je z hladkej hovädzej kože a podšívka je z mikrovlákna. Súčasťou remienka je pre kontrolu vzorka kože, z ktorej je vyrobený. Hrúbka remienka je od 2 do 3 mm. ROZMERY A = 18 mm B = 88 mm C = 110 mm D = 95 mm E = 133 mm F = 16 mm