Bolle EC - Kožený remienok na hodinky 18 mm modrý MORELLATO A01X5203480061CR18
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-01 09:14:13
Popis produktu
Univerzálny kožený remienok na hodinky od talianskej firmy MORELLATO má špeciálne Easy Click barety (osky), ktoré sú súčasťou remienka, umožňujú jednoduchú a rýchlu výmenu remienka. Hrúbka remienka je od 2 do 3,5 mm. ROZMERY A = 18 mm B = 78 mm C = 96 mm D = 85 mm E = 120 mm F = 16 mm