Glp impulzný napájací zdroj Pfc 200W, IP65, 12V/16,7A GLG-200-12
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: glp
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:41:36
Sledujeme od: May 2, 2026
Popis produktu
Výrobca: GLP
Napätie: 12 V; Prúd: 16.6 A; Výkon: 199.2 W
Vlastnosti produktu:
- Napätie: 12 V
- Prúd: 16.7 A
- Výkon: 199.2 W
- Rozmery: 242 x 96 x 50 mm (dĺžka). x š. x výška )
- Hmotnosť a balenie: 1.8 kg; 10ks /kartón
- Hmotnosť a rozmery kartónu: 18 kg; 30 x 29 x 24.5 cm
- Výrobca: GLP
- EAN: 5902135137505
- Kód výrobcu: GLG-200-12
Impulzný napájací zdroj PFC 200W značky GLP je spoľahlivým a výkonným zdrojom napájania, ktorý poskytuje stabilné napätie 12 V a prúd 16.7 A. Vďaka výkonu 199.2 W je ideálnym riešením na bezpečné a efektívne napájanie rôznych elektrických zariadení. Vďaka použitiu technológie PFC (korekcia faktora výkonu) sa tento napájací zdroj vyznačuje vysokou účinnosťou, čo sa premieta do nižších energetických strát a úspory prevádzkových nákladov.
Napájací zdroj GLP PFC 200W sa vyznačuje pevnou konštrukciou, ktorá vďaka triede ochrany IP65 zaručuje odolnosť voči vonkajším podmienkam. Okrem toho kompaktné rozmery 242 x 96 x 50 mm umožňujú jednoduché namontovanie zariadenia na rôznych miestach. Okrem toho je výrobok dodávaný v balení obsahujúcom 10 kusov, čo poskytuje pohodlnú možnosť nákupu pre väčšie potreby. Napájací zdroj GLP PFC 200W predstavuje robustnosť, efektívnosť a inovatívne riešenia v jednom produkte, ktoré spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších používateľov.