Sada Ropam BASIC4G S Zabezpečovacou Jednotkou A Napájacím Zdrojom PSR-ECO-2012
Lacné Drahé
Volatilita ceny 5d
Značka: ropam
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 17:36:16
Sledujeme od: May 2, 2026
Popis produktu
Sada BasicGSM-SET
Opis
Špecifikácia
BASICGSM-SET
Napätie napájania: U = 10,5 V ~ 14,5 V/DC min/max @ 1,5 A min.
Signalizácia výpadku napájania DC: U< 11V
Zaťažiteľnosť výstupu O1: In=1,0A @30VDC/50VAC
Zaťažiteľnosť výstupu AUX:
- In=1,0A (kontinuálna)
- Ipeak = 1,3A (dočasné)
Zaťažiteľnosť výstupov O2-O4: 700 mA @30Vdc max. (bez ochrany proti skratu)
Spotreba prúdu prostredníctvom modulových systémov (bez výstupov): 40 mA/50 mA/300 mA min/priemer /max
Frekvencia GSM prevádzky modemu: 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz (prepína sa automaticky)
Audio signál AUDIO IN, AUDIO OUT (konektor VSR): 2Vrms
Binárne vstupy (programované): NO, NC, hi-Z/~200Ω, ~320Ω/hi-Z, impedancia čiary pre daný typ: žiadne porušenie/porušenie
Analógové (programovateľné) vstupy I7, I8:
- Uin=0-10V/DC (max.) (impedancia Z=270KΏ, rozlíšenie 10 mV, presnosť 1% celého rozsahu)
- Iin = 4-20 mA (max.) rozlíšenie 0,02 mA, presnosť 1 % pre celý rozsah
Pracovné podmienky:
- Environmentálna trieda: II
- Teplota prevádzky: –10° až C55°C
- Vlhkosť: 20%...90%, bez kondenzácie
PSR-ECO-2012
Napätie a napájací prúd: Uin = 195 V ~ 265 V/AC 50 Hz, Irms = 0.25 A max.
Spúšťací prúd napájacieho zdroja: 11A@2ms – bez zaťaženia
Výstupné napätie napájacieho zdroja:
- Uout=13,8VDC +0,5V/-1V, ak chýba AKU
- Un=13,8V/DC (@20°C, Iout=0A)
- Uout=9,5VDC až 14,3V, keď je AKU pripojený
Napätie pulzu napätia DC: 100 mV p-p max
Parametre automatickej kompenzácie nabíjacieho napätia vzhľadom na teplotu okolia:
- - 3 [mV/°C/článok] +/- 20% nad
- Projektová teplota 20 °C.
- +3 [mV/°C/hnisko] +/- 20% nižšie
- Projektová teplota 20 °C.
Výstupný výkon napájacieho zdroja (prúdový výkon): 20 W (1,5 A max.)
Celkový výkon napájacieho zdroja: 25 W
Energetická účinnosť: 88% ~ 91%
Spotreba energie bez zaťaženia zo siete ~230V (Iout=0, Ibat=0): 0,39 W (S = 3,5 VA)
Signalizácia výpadku napájania AC: Technické výstupy ACok
Signalizácia poruchy nízkeho napätia DC: Uout min +1V (+/-5%)
Napätie vypnutia vybitého akumulátora Uout min: Uout< 10V bez zaťaženia Uout < 10,4V@Iout 1,5A
Zaťažiteľnosť výstupu +V, GND :
- In=1,5A (kontinuálna)
- Ipeak = 2A (okamžité)
Tepelná ochrana proti skratu výstupu: + BAT: PTC 1,85A
Zaťažiteľnosť výstupov:
- FBAT: 100 mA@30Vdc max. (bez ochrany proti skratu)
- ACok: 5mA@12VDC
Typ výstupov: FAC, FBAT: OC (Open Collector, otvorený kolektor)
Spotreba prúdu prostredníctvom systémov napájacieho zdroja DC (bez výstupov): 10 mA@12V
Spolupracujúci akumulátor: 12V, 2,1Ah - 7Ah (VRL/SLA)
Nabíjací prúd batérie:
- Ibat = 0,7A@12 VDC
- Ibat = 0,4A@13,4 VDC
Zabezpečenie výstupu +BAT-: podnapäťové UVP: Ubat< 10,3V (+/- 5%) proti skratu SCP a reverznej polarity batérie (RPP)
Pracovné podmienky: Environmentálna trieda: II
Prevádzková teplota: -10°C až 55°C
Vlhkosť: 20% až 90%, bez kondenzácie
Konektory: AWG: 24-12
Hmotnosť: 130 g
Obal, rozmery (šírka /výška /dĺžka ): DIN 2M 36,3x90,2x57,5 mm, ABS UL94-VO