Pneumatická bubnová hadica 15 m LSR15AIR Holzmann
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 2d
Značka: holzmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:48:03
Sledujeme od: May 3, 2026
Popis produktu
HOLZMANN
Pneumatická hadica LSR15AIR
- Zvyšuje dosah pneumatických nástrojov;
- Hadica má pevne namontované závitové prípojky: vstupné a výstupné – vo veľkosti G 1/4“;
- Maximálny pracovný tlak hadice je 17 barov;
- Zvinovačka je umiestnená v odolnom plastovom puzdre; je odolná voči poveternostným vplyvom;
- Montážny držiak umožňujúci otáčanie navíjača v rozsahu 180°;
- Súčasťou balenia sú upevňovacie kotvy (2ks );
- Navíjač je možné namontovať na stenu alebo zavesiť pod strop;
- Nízka hmotnosť zariadenia a skladacia rukoväť uľahčujú prenášanie kábla a montáž na inom mieste;
Pozrite si zariadenie v 3D:
http://bityl.pl/iGsE4
Technické parametre:
- Výrobca: HOLZMANN;
- Model: LSR15AIR;
- Typ: hadica
- Typ: pneumatický
- Dĺžka hadice: 15 m + 1,5 m;
- Prípojka vzduchu: 2 x G 1/4";
- Maximálny pracovný tlak: 17 bar
- Montážny rozmer: 402 x 163 x 324 mm
- Rozsah pohybu: 180°;
- Vnútorný priemer hadice: 3 / 8" (9,5 mm);
- Vonkajší priemer hadice: 15 mm
- Materiál hadice: gumová, vystužená PVC;
- Teplota prevádzky: od - 5 do + 45 °C;
- Rozmer balenia: 375 / 180 / 330 mm