Frézy Na Sedlá Vstrekovačov 17-DIELNA Sada
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: energy
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:44:13
Sledujeme od: May 4, 2026
Popis produktu
SADA FRÉZ DO ZÁSUVKY VSTREKOVAČOV V KUFRÍKU:
+ 1 x 15.5 mm x 15.5 mm uhlový výstružník
+ 1 x 17 mm x 17 mm uhlový výstružník
+ 1 x 17 mm x 21 mm uhlový výstružník
+ 1 x 14 mm x 14 mm plochý výstružník
+ 1 x 15 mm x 15 mm plochý výstružník
+ 1 x 15 mm x 19 mm plochý výstružník
+ 1 x 17 mm x 17 mm plochý výstružník
+ 1 x 17 mm x 17.5 mm plochý výstružník
+ 1 x 17 mm x 19 mm plochý výstružník
+ 1 x 17 mm x 19.5 mm plochý výstružník
+ 1 x 17 mm x 20 mm plochý výstružník
+ 1 x 17.5 mm x 20.5 mm plochý výstružník
+ 1 x 19 mm x 21.5 mm plochý výstružník
+ 1 x držiak typu T
+ 1 x pilot
+ 1 x 15.5 mm x 225 mm nôž
+ 1 x 5 mm 6-hranný kľúč