Rázový Uťahovák Milwaukee M18ONEFHIWF1D-0C 2711Nm
Popis produktu
- Časť úder (úd. /min): 750/ 930/ 1200/ 1440
- Maximálny priemer skrutky: M42
- Max. uťahovací moment (Nm): 2576
- Max. krútiaci moment (Nm): 1180/ 1254/ 1966/ 2576
- Prerušovací moment (Nm): 2711
- Napätie (V): 18
- Rýchlosť bez zaťaženia (ot./min): 600/ 700/ 900/ 1200
- Typ akumulátora: Li-ion
- Úchyt nástroja: 1″ štvorcový
- M18 FUEL™ ONE-KEY™ Rázový uťahovák 1″ s rukoväťou D, dlhým vretenom a krúžkom poskytuje maximálny krútiaci moment 2 576 Nm a nahrádza drôtové, pneumatické a benzínové kľúče
- Zabezpečuje maximálny krútiaci moment 2 711 Nm, vďaka čomu je možné pracovať na skrutkách s priemerom až do M42
- Vstavaný snímač počítania nárazov zvyšuje opakovateľnosť zvoleného krútiaceho momentu
- Po zapnutí režimu pre prácu s upevňovacími maticami prostredníctvom ONE-KEY™ dôjde k automatickému vypnutiu nástroja, keď dosiahne hodnoty krútiaceho momentu v rozsahu 475 Nm - 610 Nm, čo zabraňuje nadmernému utiahnutiu upevňovacích matíc
- Flexibilný batériový systém zaručuje spoluprácu so všetkými akumulátormi MILWAUKEE® M18™
- Rázový uťahovák MILWAUKEE M18ONEFHIWF1D-0C (bez akumulátora a nabíjačky)
- Bočný držiak
- Kufrík
- Používateľská Návod
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Auto-moto > Dielenské náradie a vybavenie > Rázové uťahovače
- GTIN/EAN: 04058546296544
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Dostupnosť: in stock
Rázový uťahovák Milwaukee 4933471755
Rázový Uťahovák 18V Jednoduchý/a, Napájanie: Akumulátorová/e M18 ONEFHIWF1D-0C,