Kanálový ventilátor Vzdušný Výkonný 2 prevodové stupne Vents 350 m3/h TTPRO125
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: vents
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:39:05
Sledujeme od: May 8, 2026
Popis produktu
VENTS TT PRO 125 kanálový ventilátor 125 mm so zmiešaným prietokom.
Použitie
Konštrukcia
Motor
Regulácia rýchlosti
Montáž
Charakteristika:
- Min / Max
- Napätie: 230 V
- Výkon: 25 / 30 W
- Spotreba prúdu: 0,11 / 0,13 A
- Výkon: 240 / 350 m3/h
- Otáčky: 1630 / 2300
- Hladina hluku: 29 / 34 dB
- Max. teplota. Práca: 60 °C
- Trieda bezpečnosti: IPX4
Rozmery:
- ⌀D – 123 mm
- B – 195,6 mm
- H – 226 mm
- L – 258,5 mm