Zásuvný napájací zdroj pre magnetické lišty 200W DY-YT200W biely
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: led expert
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:41:58
Sledujeme od: May 9, 2026
Popis produktu
Napájací zdroj pre magnetické lišty 200 W DY-YT200 W Biely
NAPÁJACÍ ZDROJ ZASÚVATEĽNÝ DO MAGNETICKEJ LIŠTY 48V 200W - BIELY
Napájací zdroj zasúvateľný do lišty s výkonom 200 W je vysoko kvalitný napájací zdroj s ochranou proti skratu, preťaženiu a prepätiu.
Napájací zdroj 200 W bol prispôsobený na napájanie magnetických lámp.
Funguje pod napätím 48 V.
Technické parametre:
- ŠÍRKA: 30,5 cm
- HĹBKA: 22 cm
- VÝŠKA: 4,3 cm
- VÝKON: 200 W
- NAPÄTIE ~ 230 V / 50 Hz