Asus LCD 27" PA27UCDMR ProArt Display, 4K Uhd, Qd-oled, Ultraslim, …
Popis produktu
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 04711636190770
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Monitor Asus ProArt PA27UCDMR 26,5" 4K Uhd Oled 240Hz Hdr Pivot
Dostupnosť: in stock