Asus Tuf Gaming VG27AQML1A-W
Asus Tuf Gaming VG27AQML1A-W
-0%
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Volatilita ceny 1d
Značka: asus
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:06
Sledujeme od: May 10, 2026
Popis produktu
ASUS TUF Gaming VG27AQML1A-W 27" QHD (2560x1440) herní monitor s přetaktováním na 260Hz (nativní 240Hz) obnovovací frekvencí určený pro profesionální hráče a pohlcující hru * technologie ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) * DisplayWidget Center * FreeSync Premium, kompatibilní s G-Sync a technologie AdaptiveSync poskytují bezproblémový herní zážitek * technologie GamePlus * 90% DCI-P3 * Energy Star * TÜV Flicker-free * TÜV Low Blue Light * VESA AdaptiveSync Display 240Hz * VESA DisplayHDR 400 Typ obrazovky: Fast IPS Podsvícení: LED Úhlopříčka: 27" Rozteč pixelů: 0,233mm Rozlišení: 2560x1440 Obnovovací frekvence: 260Hz Poměr stran: 16:9 Povrch displeje: matný Jas: 400cd/m2 Kontrast: 1000:1 Odezva: 1ms (GTG) Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178° Počet barev: 1073,7M (10 bit) duktor: 2x 2W Porty: * 1x DisplayPort 1,4 (HBR3) * 2x HDMI (v2.0) * 2x USB 3.2 Gen 1 typ A * 1x sluchátkový konektor 3,5mm * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington Napájení: 100-240V, 50/60Hz Spotřeba: <26 W Stand By režim: <0,5 W Montáž na zeď: VESA 100x100mm Naklápění monitoru: * naklonění: ano (+20° ~ -5°) * otočení: ano (+20° ~ -20°) * pivot: ano (+90° ~ -90°) * nastavení výšky: 0-130mm Barva: černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH): 614,9x533,9x213,8mm Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH): 614,9x366,5x54mm Hmotnost (bez/se stojanem): 4,1kg/6,4kg 3