Rázový uťahovák Milwaukee M18ONEFHIWF12-0X
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: milwaukee
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:50:06
Sledujeme od: May 11, 2026
Popis produktu
Rázový uťahovák 18V 1/2" Milwaukee M18ONEFHIWF12-0X
Katalógové číslo: 4933459726
Vysokootáčkový rázový uťahovák s technológiou ONE-KEY poskytuje krútiaci moment 1356 Nm pri spojovacích prácach pri kompaktnom rozmere 21,3 cm, čo umožňuje prácu na ťažko dostupných miestach
Úchyt 1/2" s bezpečnostným krúžkom
Štvrtý režim slúži na vyskrutkovanie skrutiek, poskytuje maximálne otáčky na úrovni 1898 Nm a potom sa mení na 750 ot. /min pre bezkonkurenčnú kontrolu pri odstraňovaní skrutiek